Kilolu Bayanlar İçin Şık Kıyafetler

Moda deyince hep çok uzun boylu ve incecik kızlar geliyor aklımıza. Peki hangimizin fiziği onlar kadar güzel? Herşey incecik kızlar için yapılmış sanki :( Malum yaz geliyor ve düğün sezonu açılıyor. Herkesi de bir abiye telaşı almış gidiyor. Son bir haftadır arkadaşım Gülnar için abiye kıyafet arayışındayız. Yakın zamanda yakın bir akrabası evlenecek, bizde bu özel gece için abiye/şık kıyafetler bakıyoruz. Bulduğumuz modelleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım kıyafet arayışı içinde olan kilolu arkadaşların işine yarar :)

*Fotoğraflar Just Jared’dan

Bu yazı Moda ve Trendler, Öneriler kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Kilolu Bayanlar İçin Şık Kıyafetler için 6 cevap

  1. Melal der ki:

    Adele’nin her iki kıyafetide çok güzel hele ikincisi tam benim tarzım çok kilolu olmasamda yinede zayıf olmayan biriyim ve bu tarz kıyafetleri çok beğeniyorum.:)

  2. yıldız der ki:

    sondan ikinci resim çok hoşuma gitti. son günlerde kilo aldığım ve geneldede basenli birisi olduğum için robadan aşağıya doğru genişleyen ve dökümlü kumaşlar bence olurndan daha ince gösteriyor onu ve onun bir üstündeki siyah elbiseyi çok beğendim.

  3. Evet bazen modaya göre değil de fiziğine göre giyinmek kendine yakıştırabilmek şık görünmenin en güzel yollarından biri!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>