Bourjois Healty Mix Fondöten

Bir ara bana bir fondöten deneme hastalığı gelmişti bu da o dönemde alınmış bir ürün Bourjois Healty Mix. Lisa Eldridge o kadar çok met etmişti ki ürünü denemek için sabırsızlanıyordum. Madde madde bahsedeceğim üründen.

1- Renk: Eğer sizde benim gibi çok açık tenli iseniz korkmayın 51 numarası büyük olasılıkla benim gibi size de uyacaktır. Toplam 8 rengi var. Muhtemelen size uygun rengi bulursunuz.

51 numara Nw 15 tende

2- Ambalaj: Sıradan bir plastik-pompalı bir kutuda satılmakta. Pompası güzel, bir pompa ürün ile ince bir kat yüze yetiyor.

3- Yapısı: Oldukça ince ve sheer bir yapıya sahip, uygulandığında kesinlikle fondöten sürmüş görüntüsü vermiyor. Gün içinde rengi değişmiyor ve kalıcı.

4- Fiyatı: 50-55 tl arası değişmekte. Bence makul bir fiyat bir fondöten için.

Sonuç: Sevdiğim ve gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir ürün. Chanel Vitalumiere Aqua’yı beğenip çok pahalı bulup alamayanlardan iseniz bu ürün sizi aynı oranda mutlu edecektir.

Bu yazı Bourjois, Fondöten, Makyaj-Kozmetik kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bourjois Healty Mix Fondöten için 10 cevap

 1. Evrim der ki:

  Peki chanel vitalumiere aqua örtücü güce sahipmidir ?

 2. AYTÜL der ki:

  Bourjois’yı Chanel’in dupesi olarak düşünebilirsiniz. ikisi de aynı firma. Loreal de Lancome’un dupesiymiş:) Londrada bir türk kızı bir videosunda bundan bahsetmişti. Ben bourjois’nın allıklarını da Chanel’in allıklarına benzetiyorum. Yapısı ve kabı aynı

 3. Tuçe der ki:

  Ben de aldım cumartesi günü bundan. :D

 4. Esra der ki:

  Peki bu serinin kapatıcısını deneme şansın oldu mu?

  Çok merak ediyorum ama bulamadım bir türlü belki denemişsindir diye şansımı denemek istedim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>