Cecile All Day Performance Göz Kalemleri

Daha önce birkaç yazımda daha bu göz kalemlerini çok sevdiğimden bahsetmiştim sizlere. Geçen gün koleksiyona iki yeni renk daha ekledim. Bunlar 02 siyah ve 11 lacivert.Her ikisininde eyeliner olarak göz kapağının üzerindeki performansları gayet başarılı. Laciverti göz içine denemedim ama siyahın performansını beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Göz pınarlarıma toplandı ve aktı gün içinde. Göz kapağındaki performansı ise gayet başırılı her iki renginde.

02 numara mat bir siyah iken 11 numara içinde minik ışıltılar bulunan bir koyu mavi.

Bunlarda tüm Cecile markalı göz kalemlerim. Jel eyeliner sürmeye üşendiğim tüm zamanlarda bunlardan birini tercih ediyorum ruh halime göre :)

Bu kalemler normalde 21 tl den satılıyor fakat sık sık indirime giriyorlar. Ben geçen %30 indirimle aldım iki kalemi.

Bu yazı Alışveriş, Cecile, Göz Kalemi kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Cecile All Day Performance Göz Kalemleri için 2 cevap

  1. sem der ki:

    ben de istediğim gibi bir göz kalemi bulamıyoırum. En son gratiste kasanın yanında duran 4 liralık Emily lerden denedim umduğumdan bin kat daha iyi çıktı

    semforever-semforever.blogspot.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>