Burda Dergisi Ekim 2012

Ekim ayı benim için Sonbahar demek, Burda Dergisi Ekim 2012 sayısı da sonbaharı değişik temalarla işlemiş. Romantik ve folklorik tarzlarda kıyafetler normal bedenlerde, İngiliz şıklığı adı altında büyük beden ve hayli şık kıyafet seçenekleri bu ayki sayıda.Ve büyük bedenler… Aşağıdaki tunikleri muhakkak dikmeli, koca göbeği başka türlü kamufle edemeyiz :)

Bu yazı Burda dergisi, Dikiş-Nakış kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Burda Dergisi Ekim 2012 için 6 cevap

 1. irem der ki:

  hastayım bu ingilizlere hele de bu sene iyice vintage takılmışlar..

 2. Melal der ki:

  Aylar var Burda dergisi almadım evde dikilecek kumaş dolu oğlum doğduğundan beri doğru düzgün bişey dikemedim daha doğrusu dikemedik.
  Ben dikiş konusunda çok iyi değilim sağolsun ananem terzi annem ve bende çırağı oluyoruz ama bu yaz oğlumun makineye tüm saldırılarına rağmen şahane nevresim takımları dikebildik.:)

 3. ayca der ki:

  bu dergide çok güzel şeyler oluyor yine bu ayda çok güze parçalar var. Tek sıkıntı o modellere uygun kumaşları bulmak biraz zor oluyor.

 4. NURAY der ki:

  Burda dergisini çok beğeniyorum.Her ay kaçırmadan alıyorum.Daha fazla abiye ve iş kadını modellerinin olamasını talep ediyorum.Bir de bazen ayın 27 sinde çıkabiliyor.bazende 2-3 gibi bulabiliyoruz.mümkünse 26-27 si gibi çıkmasını talep ediyorum.

 5. sonay der ki:

  çok güzel kadınsı kıyafetler bende kendime göre biraz dikiş biliyorum arada beğendiğim şeyler olursa dikiyorum model olarak önce burda modellerine buradan bakıyorum bilgi ediniyorum teşekkürler burda dergisi***

 6. emir özcan der ki:

  burda dergisinin ekim 2012 yayısını almak iatiyorum.aradan üç ay geçmiş bulamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim. GÜLCAN YÜLEK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>